Paulina Oleczek @ Copyright 2023 All Rights Reserved

logo Paulina Oleczek - Psycholog Szczecin

Kontakt

 +48 694 335 112

kontakt@paulinaoleczek.pl

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Starzyński"

Gabinet numer 1

ul. Teofila Starzyńskiego 2
    71-742 Szczecin

 

Paulina Oleczek, certyfikowany psycholog w Szczecinie. Jestem psychoterapeutą, którego warto sprawdzić. Pomagam pacjentkom i pacjentom już od 14. roku życia.

mgr Monika Mokijewska - psycholog

Psycholog mgr Monika Mokijewska Szczecin

 

Jestem absolwentką Psychologii na Akademii Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie, ukończyłam jednolite, pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Psychologia, specjalność kliniczna.

Uczestniczę w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychoterapii (etap zaawansowany). W przyszłości pragnę poszerzać swój warsztat o Szkołę Psychoterapii w nurcie Psychodynamicznym aby móc jak najlepiej pomagać pacjentom w terapii. Dodatkowo chciałabym zdobyć certyfikat Socjoterapeuty poszerzając swoje umiejętności społeczne.

Nieustannie doskonalę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu psychoterapii oraz kursach. Szczególny nacisk kładę na wiedzę o tematyce humanistycznej oraz psychoterapeutycznej  w aspekcie psychoterapii indywidualnej oraz grupowej.

Pracując jako terapeuta kładę duży nacisk na otwartość względem doświadczanych trudności. Chętnie korzystam z różnych narzędzi pomagających uzyskać jak najlepszą diagnozę. 

Psycholog mgr Monika Mokijewska Szczecin - doświadczenie 

 

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje praktykę psychologiczną zarówno z dziećmi od 6 roku życia, młodzieżą  jak i dorosłymi. Niezależnie od wieku, mój warsztat koncentruje się m.in na trudnościach:  emocjonalnych, lękowych, depresji, zaburzeń nastroju, stresu, kryzysów emocjonalnych, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń psychicznych, zaburzeń zachowania, okresu dojrzewania oraz pamięci.

Korzystając z technik terapeutycznych, staram się zrozumieć i pomóc w pokonywaniu różnego rodzaju trudnościami. Bezpieczeństwo oraz tworzenie autentycznej, wzajemnie opartej na zrozumieniu relacji terapeutycznej są dla mnie priorytetem.

Moje podejście terapeutyczne opiera się na indywidualnych potrzebach każdej osoby, a celem mojej pracy jest wspieranie osób w kryzysie w procesie ich zdrowienia oraz osiągania osobistych celów rozwoju.