Paulina Oleczek @ Copyright 2023 All Rights Reserved

logo Paulina Oleczek - Psycholog Szczecin

Kontakt

 +48 694 335 112

kontakt@paulinaoleczek.pl

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Starzyński"

Gabinet numer 1

ul. Teofila Starzyńskiego 2
    71-742 Szczecin

 

Paulina Oleczek, certyfikowany psycholog w Szczecinie. Jestem psychoterapeutą, którego warto sprawdzić. Pomagam pacjentkom i pacjentom już od 14. roku życia.

mgr Paulina Oleczek - psycholog,

psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Kilka słów o mnie

Psycholog i Psychoterapeuta Szczecin 

 

Psycholog i Psychoterapeuta Szczecin 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyłam jednocześnie pięcioletnie, jednolite studia magisterskie na kierunkach  jakimi są:  Psychologia (specjalność kliniczna) na Wydziale Humanistycznym oraz Prawo na Wydziale Prawa i Administracji w Szczecinie.

Jestem również członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Psycholog i Psychoterapeuta - Doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie

Pracując jako Psycholog  nieustannie doskonalę kwalifikacje zawodowe korzystając z licznych szkoleń oraz narzędzi. Szczególny nacisk kładę na zdobywanie uprawnień oraz realizowanie celów w postaci certyfikowanego psychoterapeuty osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzę terapię w nurcie Psychodynamicznym zgodnie z zasadami Krakowskiego Centrum Psychoterapii w Krakowie. 

  • Absolwentka jednolitych, pięcioletnich studiów magisterskich na kierunkach: Psychologia oraz Prawo. 
  • członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej 
  • ukończone 2 letnie Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. 

  • uczestnik 2 roku szkoły Psychoterapii w podejściu Psychodynamicznym (Psycholog i Psychoterapeuta w trakcie szkolenia)

  • szkolenie bazowe z mediacji sądowych

  • szkolenia z zakresu psychoterapii w nurcie psychodynamicznym. 
  • kursy m.in z tematyki psychologicznej pracy z młodzieżą i dorosłymi

  • W trakcie realizowania praktyki na  Oddziale Psychiatrycznym w Samodzielnym Publicznym SpecjalistycznymZakładzie Opieki Zdrowotnej w Szczecinie

Jako terapeuta korzystam z różnych materiałów, tak aby móc jak najlepiej zgłębić problem pacjenta. Swoją pracę poddaję regularnym superwizjom. Uczestniczę w spotkaniach indywidualnych oraz grupowych. Kieruję się ciągłym rozwojem dlatego też kładę nacisk na otwartość w kierunku diagnozy oraz poszerzania umiejętności psychoterapeutycznych. 

Niezwykle istotne w mojej indywidualnej pracy z pacjentem jest bezpieczeństwo oraz utworzenie relacji terapeutycznej opartej na zrozumieniu. Obszar mojej praktyki obejmuje: zaburzenia emocjonalne, zaburzenia psychiczne, zaburzenia lękowe, depresję, zaburzenia nastroju, stres, kryzys emocjonalny, lęki, nerwica, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia zachowania, zaburzenia okresu dojrzewania oraz zaburzenia pamięci.

Psycholog Szczecin

Niezwykle istotne w mojej pracy z pacjentem jest bezpieczeństwo oraz utworzenie relacji terapeutycznej opartej na zrozumieniu.